Oleme 21. sajandis – ilusalongi või muule teenusele broneerimine helistamise teel on juba ajalugu.

Oleme välja töötanud lahenduse, millega on võimalik ettevõtetel (alates ilusalongidest ja rehvitöödest lõpetades hotellidega) võimaldada broneerida resursse nagu ruume, aegasid, teenuseid või inimesi.

Teenust on võimalik kasutada ilma koduleheta või integreerida olemasoleva kodulehega.

Ühelt poolt võimaldab broneeringulahendus klientidel broneerida aega Teie juurde ning teisalt haldab Teie töötajate graafikuid, mis omakorda oluliselt lihtsustab tööd. Antud lahendust kasutavad juba enamik teenusepakkujaid, kuid sageli on teenus liiga kallis, vähese funktsionaalsuse või ei integreeru vajalike teenustega nagu WordPress, WooCommerce, Google Kalendrid jne.

Meie pakutaval moodulil on laialdane funktsionaalsus ning seetõttu on võimalik luua personaalseid lahendusi, mis vastavad just konkreetse ettevõtte eripärale. Pakutavate funktsioonide osas on mugav broneerimisleht klientidele, kasutajasõbralik halduspaneel töötajatele, süsteem integreerub praeguse kodulehega ning on mobiilisõbralik, võimalik on aktiveerida SMS ja emaili teavitusi, hallata töögraafikuid jpm.

Samas mooduli enda maksumus ei ole palju – teeme küll pakkumisi vastavalt vajadustele, aga võin öelda, et hinnad algavad alates 25€ / kuu ning selle eest saab lahenduse, mis toob väärtuse kuhjaga tagasi.