Me oleme

Piisavalt suur meeskond, et luua märkimis­väärset.
Piisavalt väike, et hoolida

Oleme suurelt mõtlejad ja uudsuse toojad, kes on uhked oma töö üle. Meeskond perfektsioniste, kes ei tea, millal lõpetada. Läheneme igale väljakutsele suure ambitsiooniga, kartmata suurelt mõelda. Hoolime oma tööst, klientidest ja inimestest, koheldes kõiki aususe ja lugupidamisega.

Meie lugu

2016 OCTA. saab alguse Esialgu vaid disainivaldkonnas tegutsedes jõudsime esimeste veebiprojektideni. Huvist ja hobist arenes töö ning tekkisid ambitsioonikad plaanid.
2017 Meie esimene kontor Meeskond kasvas neljaliikmeliseks ning kolisime esimesse kontorisse. Kiire arengu tõttu seisime peagi silmitsi ruumipuudusega.
2018 Meeskonna suurenemine Aasta lõpuks oli meid juba kaheksa. Kõik ägedad ning omamoodi - täpselt nii, nagu visioon ette nägi.
2019 Saime hoo sisse Meie jaoks kiireim kasvuaasta. Meeskond suurenes veelgi, laiendasime teenuste pagasit ning saime esimesed välismaised kliendid.

Meie kultuur
ja väärtused

 • Väike, kuid piisavalt suur

  Oleme mõttes seadnud piiri oma meeskonna suurusele, et tagada kiire kommunikatsioon ning paindlik tähtaegadele orienteeritud tegutsemine. Täna on meie meeskond optimaalse suurusega – disainerite, arendajate, projektijuhtide ja teiste valdkondade spetsialistide pädevuse kokkuliitmisel saavutamegi märkimisväärsed tulemused.

 • Sõna "ei" pole olemas

  Puutume iga päev kokku keeruliste väljakutsetega, millele vastu minnes oleks lihtsam öelda „ei“. Peame enda tugevuseks seda, et oleme taolistes olukordades võimelised mõtlema loovalt ning välja pakkuma alternatiivseid, sageli isegi paremaid lahendusi.

 • Meie kütus on huvitavad projektid

  Tahame oma töös olla ümbritsetud ambitsioonikate inimeste ja põnevate projektidega, mis paneksid meid proovile. Usume, et ainult nii saavutavad kõik – nii kliendid kui ka meie ise – tasakaalu enda tegemistes, elus ja töös. Soovime teha pigem vähem, kuid hästi ning tulemusrohkelt.

 • Ausus ja lugupidamine

  Hoolime oma tööst, klientidest ja inimestest, koheldes kõiki aususe ja lugupidamisega. Eeldame, et meid koheldakse samamoodi. „Ausus on parim poliitika,“ nagu on öelnud Benjamin Franklin.

Otsime talente!

Kas tahaksid anda oma panuse, et astuda vastu eesootavatele väljakutsetele disaini- ja veebivaldkonnas?