Taluturg

Projekti kirjeldus

Taluturg on Eesti suurim kohaliku talukauba müüja ning pärast 10 aastat tegutsemist oli aeg lülitada sisse ka e-poest tellimise võimalus. Tööde raames oli eesmärgiks uuendada nende välisilmet ning luua õdus, maalähedase disainijoonega lihtsasti kasutatav veebipood. Funktsionaalse poole pealt oli oluline silmas pidada veebipoe sidumist laohaldustarkvaraga, mis aitaks kõik toodetega seonduva hoida alati ajakohase.

Tööprotsess

Kahtlemata nõuab suurepärase tulemuse saavutamine suurel hulgal visandeid, mõttetööd, ajurünnakuid ning endas kahtlemist. Kogemuste põhjal oleme välja töötanud metoodika tulemusliku kasutajakogemuse loomiseks.

Disain

Lõpptulemus

2020 kevadel alanud üleriigiline eriolukord andis põhjust kiiresti töö valmis saada, et klientideni mahedat talutoodangut toimetada. Esimeste nädalatega andsime tiheda ning efektiivse koostöö tulemusena veebile veel viimased lihvid ning müük sai alata. Toodete tellimine Taluturu veebipoest on imelihtne: koosta endale meelepärane ostukorv, vali sobiv tarnemeetod ning tasu tellimuse eest läbi endale sobiva pangalingi.

Toetame Eestimaist!

Külasta nende veebilehte