Mobiili­rakendused

Mobiilirakendused on üks parimaid viise konkurentidest eristuda ja klientide lojaalsust kasvatada. Oleme Sinu mobiilirakenduse idee täisteenuspartner: alustades mõtestamisest, disainist ja arendusest ning lõpetades turule lansseerimisega.

Mobiili­rakenduste arendus

 • 1. Idee mõtestamine ja eeltöö

  Et jõuda ühisele arusaamale, püstitame hulganisti küsimusi: mis on rakenduse eesmärk, kuidas toetab see Sinu äritegevust, millise probleemi see lahendab, kellele see mõeldud on, milliseid võimalusi see probleemi lahendamiseks pakub? Seejärel koostame projektiplaani, milles sõnastame projekti eesmärgi, paneme paika loodavad funktsioonid, seame tööde ajakava ning paneme kokku sobiva disaini- ja arendusmeeskonna.

 • 2. Disain ja prototüüpimine

  Rakenduse väljatöötamisel langeb peamine rõhk kasutajamugavusele, seega alustame käesolevas etapis disainikomponentide loomise ning prototüüpimisega. Etapi eesmärk on saada loodavast rakendusest täielik visuaalne ja funktsionaalne ülevaade. Sellega saame enne arendustööde juurde asumist tagada, et mobiilirakendus vastab Sinu soovidele, on tarbijale mugav kasutada ning loogiliselt üles ehitatud.

 • 3. Arendustööd

  Arendustööde käigus loome esmalt back-end raamistiku koos andmebaasidega ning seejärel implementeerime selle eelmises etapis loodud disainiga. Äppide arendamine toimub peamiselt React Native arendusraamistikus, mis võimaldab teha nn cross-platform arendust ehk ühe koodibaasiga luua nii iOS kui ka Android rakendused. Lisaks kuulub meie arendusmeeskonna pädevusse nii Java kui ka teistes programmeerimiskeeltes mobiilirakenduste tegemine.

 • 4. Katsetamine ja lansseerimine

  Katsetame valminud rakendust, et hinnata nii selle funktsionaalsust kui kasutajakogemust. Veendume, et oleme saavutanud seatud eesmärgid, ning vajaduse korral teeme korrektiive. Laadime rakenduse nii App Store’i kui ka Play Store’i ning alustame edasise koostööga.

Miks React Native arendus?

 • Nii iOS kui Android arendus

  Enamik loodavast koodist on kasutatav nii iOS kui ka Android platvormidel, seega tekib suur aja ja raha kokkuhoid.

 • Efektiivne äppide arendus

  React Native on üles ehitatud Javascriptil – see on enim kasutatud programmeerimiskeel, milles ka meie arendusmeeskond tunneb end mugavalt.

 • Laialt kasutatav

  React Native’i on arendusraamistikuks valinud mitmed mainekad ettevõtted, näiteks Facebook, Uber, Skype, Airbnb, Instagram ja teised.

 • Vabavaraline

  React Native’i taga on arendajate kogukond, kes hoiab raamistikku alati uuendatuna ning vastutab moodsate funktsioonide implementeerimise eest.

 • Palju võimalusi

  Hästi loodud mobiilirakendus kasutab levinumate funktsioonide loomiseks mikroteenuseid, mis annab React Native’i arendustöödes piiritud võimalused.

 • Tulevikukindel

  React Native kogub mobiilirakenduste arendamisel järjest enam populaarsust ning lai toetuspind suurettevõtete näol tagab jätkusuutliku tuleviku.