logo
Üks hetk...

Meie teenused

Teostame igapäevaselt digilahendusi nii väiksematele kui ka suurematele ettevõtetele.

img img img

Veebilehed

Teeme igapäevaselt veebilehti nii väiksematele kui ka keskmise suurusega ettevõtetele. Samuti haldame mitmete suur- ja riigiettevõtete digilahendusi ning anname endast parima, et olla aktiivsed partnerid.

Pakume omalt poolt välja võimalusi ning lahendusi veebilehe tegemiseks. Mõtleme kaasa disaini, sisu, funktsionaalsuse, kasutajamugavuse ning optimeerimise suunal.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist

WordPress veebilehed

Wordpress on eelistatuim tarkvara sisuhalduseks, mis on sobilik kasutamiseks lihtsatest veebilehtedest lõpetades e-poodide ning laialdaste infosüsteemidega.

Disain lähtudes Sinust

Liites meie kompetentsi disainivaldkonnas Sinu vajaduste ning eesmärkidega saame lõpptulemusena luua disainilahenduse, mis on sobilik Sinule ja Sinu ärile.

Erilahendused

Tänu Wordpress'i paindlikkusele ning kohandatavusele saame teostada veebilehele erilahendusi koos vajaminevate funktsionaalsustega.

Otsingumootori-sõbralik

Oskame öelda ning teostada lahendusi, kuidas veebileht sisuliselt ja tehniliselt üles ehitada eesmärgil parandada positsioone otsingumootorite tulemustes.

Mitmekeelsus

Kui soovid veebilehte teha mitmekeelsena või esindada seda rahvusvahelisel turul, siis saame olla abiks nii tõlketöödes kui ka lehele mitmekeelsuse loomisel.

Järeltugi

Pakume oma klientidele aktiivset järeltuge, mis hõlmab meie valmisolekut teostada igal ajal veebilehele vajaminevaid hooldusi, muudatusi ning lisaarendusi.

img img img

E-poed

Enamik jaekaubanduses tegelevaid ettevõtteid omavad e-poode, sest sealt jõuab läbi käia kordades rohkem inimesi kui füüsilisest poeuksest. Teostame e-poodide täislahendusi - lisaks e-poe kujundamisele ja arendamisele teostame kõike alates tarne- ja makselahendustest lõpetades raamatupidamistarkvara liidestuste ning suuremahuliste digiturunduskampaaniatega.

Kui Sul on mõni e-poe idee mõttes, siis saada see meile ning ütleme, kuidas Sinu müüdavat toodet saaks kõige paremini internetis läbi reklaamide ning kampaaniate turundada.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist

WooCommerce

WooCommerce on WordPress'ile liidestatav e-poe lahendus, mis teeb e-poe haldamise lihtsaks ning mugavaks, on laialdaselt kohandatav ning kasvab koos Sinu äriga.

Tarnelahendused

Automaatsed tarneliidestused pea kõikide Eesti ning välismaiste pakkujatega teevad tarne pakkumise e-poe kliendile lihtsaks, paindlikuks ning automatiseerituks.

Makselahendused

Maksekeskus võimaldab pangalinke ning krediitkaardimakseid vastu võtta ühe liidestusega. Samuti toetab WooCommerce erinevaid välismaiseid makselahendusi.

Raamatupidamine

Soovi korral on võimalik e-pood liidestada Sinu valitud raamatupidamistarkvara ning laohaldusega, et teha e-poe igapäevane haldamine veelgi automatiseeritumaks.

Laohaldus

Sinu e-pood tuleb koos laohaldusmooduliga, mis võimaldab hoida aktiivset laoseisu ning vajadusel liidestada e-pood ladude sünkroniseerimiseks majandustarkvaraga.

Piiritud võimalused

WooCommerce'il on tänu selle laialdasele kasutusele saadaval tuhandeid erinevaid mooduleid ning vajadusel saame teostada ka liidestusi ning erilahendusi.

img img img

Veebirakendused

Mitmed moodsad ärid vajavad tänapäeval tegutsemiseks selliseid vahendeid, mida saadaolevad tarkvarad ei suuda sageli pakkuda. Oleme ehitanud ning programmeerinud erilahendusi alustades lihtsatest broneeringusüsteemidest lõpetades keerukate tellimissüsteemidega.

Erilahenduse loomine aitab lahtilukustada uusi innovaatilisi ärimudeleid, seega kui Sul on küpsemas mõni uus äriidee, aga ei oska seda lahendada, siis anna meile teada!

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist

Mõtleme kaasa

Kui soovid luua mõnda uut veebitarkvara või infosüsteemi, mis toetaks Sinu äri, siis oleme kogu teostamise vältel olemas ka enda mõtete ning lennukate ideedega.

Disain ja arendus

Sinu idee ning projekti teostamisel on kaasatud kõik vajaminevad disainerid kui ka arendajad, kel on võimekus luua kõiki vajaminevaid digilahendusi nullist sajani piire seadmata.

Järeltugi

Oleme aktiivsete partneritena olemas ka arendusjärgselt, kui on lahendust vaja uuendada, hallata või edasi arendada. Samuti saame aidata pea kõikide IT-lahenduste teostamisega.

img img img

Disain / Bränding

Arvame, et hea disaini loomine ei ole pelgalt kunst, vaid head disaini saab hinnata selle nägija esmamulje alusel. Millist esmamuljet tahad Sina enda brändist jätta - kas lõbusat ja põnevat, informatiivset ja kasulikku või kindlat ning usaldusväärset?

Teostame igapäevaselt disainilahendusi nii väikestele, suurtele kui ka riigiettevõtetele.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist

Täislahendus OCTA-st

Meilt saad abi kõikide vajaminevate disainilahenduste teostamisel - alates lihtsamatest logodest ning reklaammaterjalidest lõpetades veebidisaini ning telereklaamidega.

Ideest lahenduseni

Me ei eelda, et Sul on endal sobiv lahendus olemas ning vajad meid vaid selle teostamiseks. Pakume omalt poolt välja lahendusi ning töötame Sinuga seni, kuni oled rahul.

Tulemusterohke töö

Oleme uhked, et näeme oma tehtud töid üle Eesti ning meie klientidel läheb hästi. Oleme oma klientidele alati olemas ning pakume meeskonnaga personaalseimat lähenemist.

img img img

Strateegia

Oleme lisaks põhitegevusele keskendunud ka võimalustele, kuidas aidata oma klientidel tooteid ja teenuseid efektiivsemalt müüa. Omalt poolt oskame anda know-how'd, kuidas suunata digiturunduse abil Sinu pakutavat toodet või teenust otsivad kliendid Sinu ettevõtteni.

Meie igapäevane töö hõlmab sotsiaalmeediaturundust, Google Ads kontode haldamist ning SEO (otsingumootorite optimeerimise) teostamist.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist

SEO optimeerimine

Oskame öelda ning teostada lahendusi, kuidas veebileht sisuliselt ja tehniliselt üles ehitada eesmärgil parandada positsioone otsingumootorite tulemustes.

Google Ads haldamine

Igapäevaselt haldame klientide Google Ads kontosid, mille käigus igakuiselt optimeerime reklaame, seadistame märksõnu ning raporteerime tulemusi.

Sotsiaalmeedia turundus

Meie meeskonda kuulub sotsiaalmeedia spetsialist, kes saab võtta Sinu ettevõtte sotsiaalmeedia konto koos Facebooki reklaamidega enda hallata.

E-maili turundus

Oleme välja töötanud paindliku lahenduse e-maili turunduse pakkumiseks. Mõtleme koos kampaaniad, koostame kujundused ning saadame Sinu eest kirjad välja.

Automatiseeritud turundus

Mõtleme läbi turunduslikud protsessid vastavalt Sinu ärile, seadistame automatiseeritud süsteemid ning muudame kogu turundusprotsessi efektiivsemaks.

Mõtleme kaasa

Paneme Sinuga paika Sinu ettevõtte digiturunduse kvartaalsed ja igakuised eesmärgid, tegeleme igapäevaselt sisuhalduse ja reklaamidega ning analüüsime tulemusi.

 • Tallinna kontor

  Vabaduse Puiestee 174B, Tallinn

  Tartu kontor

  Turu 34B, Tartu

 • Telefon

  Helista meile: (+372) 684 3891

 • E-mail

  Kontakti saad meiega e-mailil octa@octa.ee.

Võta ühendust

Helista meile või võta ühendust läbi kontaktvormi.