logo
Üks hetk...

Meie teenused

Teostame igapäevaselt digilahendusi nii väiksematele kui ka suurematele ettevõtetele.

img img img

Veebilehed

Teeme igapäevaselt veebilehti nii väiksematele kui ka keskmise suurusega ettevõtetele. Samuti haldame mitmete suur- ja riigiettevõtete digilahendusi ning anname endast parima, et olla aktiivsed partnerid.

Pakume omalt poolt välja võimalusi ning lahendusi veebilehe tegemiseks. Mõtleme kaasa disaini, sisu, funktsionaalsuse, kasutajamugavuse ning optimeerimise suunal.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist

WordPress veebilehed

Wordpress on eelistatuim tarkvara sisuhalduseks, mis on sobilik kasutamiseks lihtsatest veebilehtedest lõpetades e-poodide ning laialdaste infosüsteemidega.

Disain lähtudes Sinust

Liites meie kompetentsi disainivaldkonnas Sinu vajaduste ning eesmärkidega saame lõpptulemusena luua disainilahenduse, mis on sobilik Sinule ja Sinu ärile.

Erilahendused

Tänu Wordpress'i paindlikkusele ning kohandatavusele saame teostada veebilehele erilahendusi koos vajaminevate funktsionaalsustega.

Otsingumootori-sõbralik

Oskame öelda ning teostada lahendusi, kuidas veebileht sisuliselt ja tehniliselt üles ehitada eesmärgil parandada positsioone otsingumootorite tulemustes.

Mitmekeelsus

Kui soovid veebilehte teha mitmekeelsena või esindada seda rahvusvahelisel turul, siis saame olla abiks nii tõlketöödes kui ka lehele mitmekeelsuse loomisel.

Järeltugi

Pakume oma klientidele aktiivset järeltuge, mis hõlmab meie valmisolekut teostada igal ajal veebilehele vajaminevaid hooldusi, muudatusi ning lisaarendusi.

img img img

E-poed

Enamik jaekaubanduses tegelevaid ettevõtteid omavad e-poode, sest sealt jõuab läbi käia kordades rohkem inimesi kui füüsilisest poeuksest. Teostame e-poodide täislahendusi - lisaks e-poe kujundamisele ja arendamisele teostame kõike alates tarne- ja makselahendustest lõpetades raamatupidamistarkvara liidestuste ning suuremahuliste digiturunduskampaaniatega.

Kui Sul on mõni e-poe idee mõttes, siis saada see meile ning ütleme, kuidas Sinu müüdavat toodet saaks kõige paremini internetis läbi reklaamide ning kampaaniate turundada.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist

WooCommerce

WooCommerce on WordPress'ile liidestatav e-poe lahendus, mis teeb e-poe haldamise lihtsaks ning mugavaks, on laialdaselt kohandatav ning kasvab koos Sinu äriga.

Tarnelahendused

Automaatsed tarneliidestused pea kõikide Eesti ning välismaiste pakkujatega teevad tarne pakkumise e-poe kliendile lihtsaks, paindlikuks ning automatiseerituks.

Makselahendused

Maksekeskus võimaldab pangalinke ning krediitkaardimakseid vastu võtta ühe liidestusega. Samuti toetab WooCommerce erinevaid välismaiseid makselahendusi.

Raamatupidamine

Soovi korral on võimalik e-pood liidestada Sinu valitud raamatupidamistarkvara ning laohaldusega, et teha e-poe igapäevane haldamine veelgi automatiseeritumaks.

Laohaldus

Sinu e-pood tuleb koos laohaldusmooduliga, mis võimaldab hoida aktiivset laoseisu ning vajadusel liidestada e-pood ladude sünkroniseerimiseks majandustarkvaraga.

Piiritud võimalused

WooCommerce'il on tänu selle laialdasele kasutusele saadaval tuhandeid erinevaid mooduleid ning vajadusel saame teostada ka liidestusi ning erilahendusi.

img img img

Veebirakendused

Mitmed moodsad ärid vajavad tänapäeval tegutsemiseks selliseid vahendeid, mida saadaolevad tarkvarad ei suuda sageli pakkuda. Oleme ehitanud ning programmeerinud erilahendusi alustades lihtsatest broneeringusüsteemidest lõpetades keerukate tellimissüsteemidega.

Erilahenduse loomine aitab lahtilukustada uusi innovaatilisi ärimudeleid, seega kui Sul on küpsemas mõni uus äriidee, aga ei oska seda lahendada, siis anna meile teada!

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist

Mõtleme kaasa

Kui soovid luua mõnda uut veebitarkvara või infosüsteemi, mis toetaks Sinu äri, siis oleme kogu teostamise vältel olemas ka enda mõtete ning lennukate ideedega.

Disain ja arendus

Sinu idee ning projekti teostamisel on kaasatud kõik vajaminevad disainerid kui ka arendajad, kel on võimekus luua kõiki vajaminevaid digilahendusi nullist sajani piire seadmata.

Järeltugi

Oleme aktiivsete partneritena olemas ka arendusjärgselt, kui on lahendust vaja uuendada, hallata või edasi arendada. Samuti saame aidata pea kõikide IT-lahenduste teostamisega.

img img img

Disain / Bränding

Arvame, et hea disaini loomine ei ole pelgalt kunst, vaid head disaini saab hinnata selle nägija esmamulje alusel. Millist esmamuljet tahad Sina enda brändist jätta - kas lõbusat ja põnevat, informatiivset ja kasulikku või kindlat ning usaldusväärset?

Teostame igapäevaselt disainilahendusi nii väikestele, suurtele kui ka riigiettevõtetele.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist

Täislahendus OCTA-st

Meilt saad abi kõikide vajaminevate disainilahenduste teostamisel - alates lihtsamatest logodest ning reklaammaterjalidest lõpetades veebidisaini ning telereklaamidega.

Ideest lahenduseni

Me ei eelda, et Sul on endal sobiv lahendus olemas ning vajad meid vaid selle teostamiseks. Pakume omalt poolt välja lahendusi ning töötame Sinuga seni, kuni oled rahul.

Tulemusterohke töö

Oleme uhked, et näeme oma tehtud töid üle Eesti ning meie klientidel läheb hästi. Oleme oma klientidele alati olemas ning pakume meeskonnaga personaalseimat lähenemist.

SEO optimeerimine

Teeme sellise kodulehe, mille tehnilised lahendused ja sisuline pool loovad head eeldused otsingumootorite tulemustes kõrgele jõudmiseks.

SEO eesmärgiks on kodulehele suunata need inimesed, kes võiksid olla Sinu pakutavast tootest/teenusest huvitatud. Selleks, et koduleht ilmuks näiteks Google otsingutulemustes kõrgetele positsioonidele, on Google välja töötatud algoritmid, mille alusel antakse igale veebilehele hinnang. Seejärel määrabki Google nende hinnangute ja otsingu märksõnade põhjal veebilehed otsingutulemustes järjekorda, kus parima hinnanguga vasted kuvatakse esimestel lehekülgedel ja lehel kõrgemal. Kodulehe optimeerimine õigetele märksõnadele on hädavajalik iga kodulehe puhul, et olla potentsiaalsete huviliste jaoks võimalikult nähtaval positsioonil. SEO puhul saame tuua hea paralleeli majaehitusega - selleks, et ehitada korralik maja, on vaja korralikku vundamenti ehk korralikku sisu, linke ja tehnilisi lahendusi (piltide optimeerimine, veebilehe laadimiskiirus, mobiilisõbralikkus, HTTPS protokolli kasutamine ja palju muud spetsiifilist).

Miks tuleks kodulehte optimeerida?

 • Selleks, et jõuda veelgi rohkemate klientideni.
 • Koduleht muutub külastajate jaoks veelgi mugavamaks.
 • Kodulehe domeeni ja lehtede autoriteetsuse tõstmine, mis tõstab ka usaldust Google silmis, suurendades sellega kodulehe orgaanilist liiklust.
 • Konkurentide edestamine ehk hea koduleht saab Googlelt parema hinnangu ning otsingutulemustes tõenäoliselt parema asetsuse.
 • Kodulehe optimeerimine põhineb kindlatel tehnilistel töödel ja mõõdikutel ning seega on tulemusi võimalik objektiivselt mõõta.

Kuidas meie saame aidata?

 • SEO üheks tugisambaks on kodulehe hea sisu. Aitame kohandada kodulehe sisu vastavalt olulistele ja teemakohastele märksõnadele ning vajadusel võtame kogu sisuloome enda kanda.
 • Kodulehe tehniline analüüs, mille käigus vaatame üle kogu veebilehe tehnilised struktuurid ja sisuelemendid.
 • Kohandame kodulehte vastavalt olulistele märksõnadele, saamaks parema positsiooni otsingutulemustes.
 • Kodulehesisene ja -väline optimeerimine - näiteks sisutekstide täiendamine, visuaalide optimeerimine, metakirjeldused, linkimine, vormistus.
 • Kvaliteetse liikluse toomine veebilehele ehk lehele jõuab rohkem neid inimesi, kes võiksid olla pakutavast tootest/teenusest huvitatud.

Sotsiaalmeedia turundus

Aitame erinevate sotsiaalmeediakontode loomise ja haldamisega, sisutootmise (fotod, gifid, videod, blogipostitused), erinevate kampaaniate ning auhinnamängude korraldamisega, tasulise reklaami tegemisega ning tegevuste monitoorimise ja analüüsiga.

Miks on vaja sotsiaalmeediahaldust?

 • Statistika andmetel on 2019. aasta lõpuks ligikaudu 2,82 miljardit inimest, kellel on olemas vähemalt üks sotsiaalmeedia konto. Palju kasutajaid tähendab ka hulgaliselt uusi potentsiaalseid kliente.
 • Sotsiaalmeedia eesmärgiks ei ole reklaam, vaid luua huvitavat sisu õigele sihtgrupile. Selleks, et jõuda rohkemate inimesteni, peab olema sisu kaasahaarav ja huvitav.
 • Sotsiaalmeedia kaudu saad suurendada brändi tuntust ning tutvustada enda tegemisi suuremale hulgale klientidele, kellel veel ei ole aimu Sinu tegevusest.

Kuidas meie saame aidata?

 • Teostame põhjaliku konkurentide analüüsi, kaardistades konkurentide põhilised kanalid, ideed ja ühtlasi ka puudused.
 • Aitame kontode seadistamise ja igakuise sisuhaldusega.
 • Pakume välja ideed ja aitame teostusega.
 • Loome huvitava sisu ja disainiga postitused, mis tekitavad huvi pakutava toote/teenuse osas. Loome usalduse klientide seas.
 • Suurendame jälgijaskonda nii sotsiaalmeedias kui ka kodulehe külastatavust.
 • Saame väga täpselt suunata reklaami just Sinu ettevõtte sihtgrupile.

E-maili turundus

Oleme välja töötanud paindliku lahenduse e-maili turunduse pakkumiseks. Mõtleme koos välja kampaaniad, loome kujundused ning saadame Teie eest kirjad välja. Ideaalne võimalus püsiklientide hoidmiseks, aga ka uute kliendisuhete arendamiseks. Emaili kaudu on võimalik ennast uuesti meelde tuletada ka nendele klientidele, kes on juba varasemalt Sinu toote/teenusega kokku puutunud. Loome personaalse sisuga ja huvitavad disainiga emaili Sinu vajadustest lähtuvalt!

Miks tuleks kasutada emailiturundust?

 • Hea võimalus jõuda väheste kuludega võimalikult paljude inimesteni, kuna emailid on endiselt väga populaarsed. Võrreldes trükireklaamiga, võimaldab emailiturundus saada tagasisidet saadetud emailide kohta (avamismäär, klikkide arv jne).
 • Tänapäeva tehnoloogiline areng võimaldab saada automaatseid teavitusi emaili saabumisest otse telefonile, mis omakorda tagab kiire infovahetuse ja emailide avamise.
 • Ideaalne võimalus enda klientide teavitamiseks olulistest uudistest ja soodustustest.
 • Personaalne lähenemine, võimaldades kliente segmenteerida ja suunata edaspidi veelgi täpsema sisuga emaile.
 • Väga palju võimalusi erinevat tüüpi sisu loomiseks.
 • Tulemused on väga hästi mõõdetavad.

Kuidas meie saame aidata emailiturunduses?

 • Aitame meililistide loomisel ja haldamisel.
 • Mõtleme välja kirjade sisu ja disaini.
 • Meie väljatöötatud mugav lahendus kirjade väljasaatmiseks ja järjepidev statistika analüüs.
 • Meie süsteemi kaudu saadetud kirjad ei lähe rämpspostkasti ega spam-kirjade alla.
 • Igakuine aruandlus saadetud kirjade statistika ja tulemuste osas.

Turundusjuhtimine

Siinkohal on igati õige kutsuda Teid meile kohvile! Ühtse tiimina paneme paika plaan, et kõik turundustegevused oleksid eesmärgipärased. Oleme nagu Sinu ettevõtte turundusjuht, kes koordineerib kõiki turundustegevusi. Analüüsime, planeerime, tegutseme, kontrollime ja analüüsime uuesti. Lisaks teostame selle käigus põhjaliku konkurentide analüüsi, et panna paika edasised tegevused.

Miks on see vajalik?

 • Turunduseelarve eesmärgipärane kasutamine.
 • Reklaami suunamine tootest/teenusest huvitatud inimesteni.
 • Reklaamikulude optimeerimine, kasutades erinevaid meediakanaleid eesmärgipäraselt.

Kuidas meie anname enda panuse?

 • Paneme paika, kes on tootest/teenusest enim huvitatud ehk määrame sihtgrupi.
 • Koostame detailse strateegia, kuidas jõuda seatud eesmärkideni.
 • Idee ei jää ainult ideeks, vaid meie abiga teeme ka iga väärtusliku idee ka teoks!
 • Analüüsime tehtud kampaaniaid ja anname ülevaate tulemustest.
 • Tallinna kontor

  Vabaduse Puiestee 174B, Tallinn

  Tartu kontor

  Turu 34B, Tartu

 • Telefon

  Helista meile: (+372) 684 3891

 • E-mail

  Kontakti saad meiega e-mailil octa@octa.ee.

Võta ühendust

Helista meile või võta ühendust läbi kontaktvormi.