logo
Üks hetk...

Meie teenused

Meie eesmärgiks on olla Sinu ettevõttele usaldusväärne ja aktiivne partner

img img img

Veebilehed

Oleme aastate jooksul teinud sadu veebilehti, mille arendamisel oleme aktiivselt mõelnud kaasa ka kodulehe väljanägemise, sisu, funktsionaalsuse, kasutajamugavuse ning optimeerimise suunal.

Näitame ja selgitame, milline on reaalselt toimiv ning müüki kasvatav koduleht. Kui Sul on veebileht juba olemas, saada see meile ning kogenud pilguga ütleme, mida võiks teha teisiti ning millega saaksime meie abiks olla.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist
img img img

E-poed

Enamik poode tehakse tänapäeval e-poe vormis või e-pood arendatatakse tavalisele poele lisaks, sest reaalsus on, et e-poest jõuab läbi käia kordades rohkem inimesi kui füüsilisest poeuksest. Teostame e-poodide täislahendusi - lisaks e-poe kujundamisele ja arendamisele teostame kõike alates tarne- ja makselahendustest lõpetades suuremahuliste digiturunduskampaaniatega.

Kui Sul on mõni e-poe idee mõttes, siis saada see meile ning ütleme, kuidas Sinu müüdavat toodet saaks kõige paremini internetis läbi reklaamide ning kampaaniate turundada.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist
img img img

Veebirakendused

Mitmed moodsad ärid vajavad tänapäeval tegutsemiseks selliseid vahendeid, mida saadavalolevad tarkvarad ei suuda sageli pakkuda. Oleme ehitanud ning programmeerinud eriveebilahendusi alustades lihtsatest reserveeringusüsteemidest lõpetades keerukate tellimistarkvaradega.

Erilahenduse loomine aitab lahtilukustada uusi innovaatilisi ärimudeleid, seega kui Sul on küpsemas mõni uus äriidee, aga ei oska seda lahendada, siis anna meile teada!

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist
img img img

Disain / Bränding

Meie kliendid on leidnud, et oleme disainimisel pidanud kinni printsiibist, et hea disain peab lisaks ilusale väljanägemisele ka hästi toimima. Disainimisel arvestame lisaks kujundusele ka kasutajakogemuse, disaini eesmärkide ning ettevõtte turunduse ja brändinguga.

2017. aastal disainisime kokku ligi 260 erinevat brändi ning teostasime sadu teisi disainilahendusi.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist
img img img

Strateegia

Oleme oma tegevuses lisaks põhitegevusele keskendunud ka võimalustele, kuidas aidata oma klientidel tooteid ja teenuseid efektiivsemalt müüa. Omalt poolt oskame anda know-how'd, kuidas suunata Sinu pakutavat toodet või teenust otsivad kliendid Sinu ettevõtteni.

Meie igapäevane töö hõlmab sotsiaalmeediaturundust, klientide Google AdWords kontode haldamist ning SEO (otsingumootorite optimeerimise) teostamist.

Vaata tehtud töid Küsi pakkumist
 • Tallinna kontor

  Vabaduse Puiestee 174B, Tallinn

  Tartu kontor

  Turu 34B, Tartu

 • Telefon

  Helista meile: (+372) 684 3891

 • E-mail

  Kontakti saad meiega e-mailil octa@octa.ee.

Võta ühendust

Helista meile või võta ühendust läbi kontaktvormi.