Otsime oma meeskonnaga Tartu kontorisse liituma projektikoordinaatorit/assistenti, kelle peamisteks tööülesanneteks on assisteerida disaini- ja arendusmeeskonda projektide läbiviimisel, suhelda aktiivselt klientidega ning nõustada neid parimate lahenduste loomisel. Tugiisikuna tervele meeskonnale oled kaasatud projektides erinevates protsessides ning saad suure rolli klientide edulugude loomisel. Töötades koos juhtmeeskonnaga aitad ellu viia olulisi protsessilisi muudatusi.

Ootused kandidaadile

Kuna oled tugiisik tervele meeskonnale ning klientidele, eeldame, et oled kokku puutunud veebiarenduse või/ja IT-projektide juhtimisega.

Peaksid olema äärmiselt kohusetundlik, hea suhtleja, õpihimuline ning aktiivne meeskonnaliige. Muidugi ka ambitsioonikas, heade ideedega, positiivne ellusuhtumisega ning tahtega asju ära teha. Eneseületus ja väljakutseterohke töö on Sinu hasart.

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle põnevaid projekte, aktiivset töötempot, meeldivat töökollektiivi ning töökohta Tartu kontoris. Võimaldame osaliselt kodukontoris töötamise võimalust, motiveeritud palgatingimusi ning püsivat edasiarenemisvõimalust.

Kui tunned, et just Sina võiksid kuuluda meie meeskonda, siis saada meile oma CV märksõnaga “Projektikoordinaator/assistent” e-mailile octa@octa.ee.