Otsime oma meeskonnaga Tartu kontorisse liituma projektijuhti, kelle tööülesadeks on juhtida disaini- ja arendusmeeskonda projektide läbiviimisel.

Sinu tööülesanded projektijuhina on:

  • Suhelda aktiivselt klientidega ning nõustada neid parimate lahenduste loomisel
  • Kaardistada projektid, selle kohaselt planeerida tööd ning juhtida meeskonda kogu projekti vältel
  • Olla disainerite ja arendajate mõttekaaslane alates projekti laiapõhjalise arhitektuuri loomisest lõpetades lansseerimisprotsessiga
  • Vastutada projektide eduka ja tähtaegse elluviimise eest
  • Koos juhtmeeskonnaga viia ellu olulisi protsessilisi muudatusi

Kuna oled tugiisik tervele meeskonnale ning klientidele, eeldame, et oled kokku puutunud veebiarenduse või/ja IT-projektide juhtimisega. Kuna Sinu töö hõlmab palju suhtlust ka arendusmeeskonnaga, siis peaksid teadma ja mõistma tänapäevaseid veebiarenduste põhitavasid.

Peaksid olema äärmiselt kohusetundlik, hea suhtleja, õpihimuline ning aktiivne meeskonnaliige. Muidugi ka ambitsioonikas, heade ideedega, positiivne ellusuhtumisega ning tahtega asju ära teha. Eneseületus ja väljakutseterohke töö on Sinu hasart.

Pakume Sulle põnevaid projekte, aktiivset töötempot, meeldivat töökollektiivi ning töökohta Tartu kontoris. Võimaldame osaliselt kodukontoris töötamise võimalust, motiveeritud palgatingimusi ning püsivat edasiarenemisvõimalust.

Kui tunned, et just Sina võiksid kuuluda meie meeskonda, siis saada meile oma CV märksõnaga “Projektijuht” e-mailile octa@octa.ee.