Otsime oma meeskonnaga Tartu kontorisse liituma front-end veebiarendajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on veebilehtede ja -platvormide ning kasutajaliideste arendamine. Front-end arendaja töötab koos disainerite ja back-end arendajatega, et luua arendatavatele projektidele kvaliteetne ja hästitoimiv lõpptulemus.

Asukoht: Tartu / võimalik remote

Töödega alustamine: ASAP

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peaks olema tugev HTML5, Javascript (sh. vanilla JS), CSS (sh. Sass, Less) ja Bootstrap’iga töötamise kogemus. Ühtlasi tuleb kasuks, kui oskad mõnda front-end raamistikku nagu Vue.JS või ReactJS.

Peaksid olema ambitsioonikas, heade ideedega, positiivse ellusuhtumisega ning tahtega asju ära teha. Eneseületus ja väljakutseterohke töö on Sinu hasart.

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle põnevaid projekte, aktiivset töötempot, meeldivat töökollektiivi ning töökohta Tartu kontoris, osaliselt kodukontoris töötamise võimalust, motiveeritud palgatingimusi ning püsivat edasiarenemisvõimalust.

Kui tunned, et just Sina võiksid kuuluda meie meeskonda, siis saada meile oma CV koos orienteeruva palgasooviga e-mailile octa@octa.ee.